Kredyty Puławy

Szukasz najlepszego dla siebie kredytu lub pożyczki w Puławach? Nie trać czasu na chodzenie po bankach. Najlepsze rozwiązanie dobierze dla Ciebie Twój doradca z kredyty-pulawy.pl

Najtańsze pożyczki

najtańsze pożyczki

Najtańsze pożyczki Puławy

Te możesz znaleźć między innymi na naszych kartach. Sprawdź oferty, które są zawarte poniżej. Staramy się aby współpracowały z nami tylko korzystne firmy pożyczkowe. Być może znajdziesz coś dla siebie. Wpisz kwotę pożyczki jaką szukasz i na jak długo.

 

Zacznijmy może od tej najokrutniejszej prawdy tanie pożyczki wcale nie są tanie. No może w dzisiejszej dobie to już nie jest oprocentowanie rzędu kilkudziesięciu tysięcy procent, tym niemniej słony smak w ustach po spłacie pozostaje. W Wonga.com jest to nawet 4000%, tak dla reprezentatywnego przykładu.

Zabrzmi to przekornie i przewrotnie, ale jak ktoś nie ma wyboru to brać musi… to co dają i po ile dają, a martwić się można później. W naszym kraju według statystyk jest 16% bezrobocie, jeszcze większa jest szara strefa i skala zatrudniania na umowy śmieciowe.

Dla banku możesz być niewiarygodny

W tej sytuacji naprawdę trudno o wiarygodność finansową dla banku, chociażby sama zdolność była nawet taka sobie. Nie mówiąc już nawet o jakiejś pozytywnej historii w BIK czy KRD. Ale co poniektórych może spotkać tutaj nieprzyjemna niespodzianka. Czołowe firmy pożyczkowe sprawdzają swoich potencjalnych klientów w tych bazach i dłużników odsyłają z kwitkiem. To nie jest więc najprostsza droga, aby zdobyć pieniądze na spłatę długów.
Oprócz niejednokrotnie wysokiego oprocentowania koszty napędzają różnego rodzaju prowizje i opłaty za prolongowanie spłaty. Przełom na rynek wniósł dopiero Vivus.pl, który jako pierwszy zaoferował pierwszą pożyczkę za darmo, czyli rzeczywiście 0%. Ma to przyciągnąć ludzi i związać ich z marką, ale trzeba być świadomym, że każda kolejna pożyczka to suty rachunek.

Vivus rządzi?

Vivus stał się bezapelacyjnym liderem najtańszej pożyczki, kto w takim razie plasuje się za nim. Tym ktosiem jest firma pożyczkowa NetCredit z 38 zł kosztów od 150 zł na 30 dni. Niestety sprawdzają chętnych na pożyczkę gdzie się tylko da. Ci co nie sprawdzają biorą więcej bo nawet po 64 złote, a do tego delikatnie rzecz ujmując mają mieszane opinie.

Duże koszty ma również OK. Money, ale oni też wprowadzili promocję darmowego pierwszego razu. Zresztą nie oni jedni. Na najtańsze pożyczki chwilówki trzeba czatować i polować, w żadnym razie nie opłaca się ich brać seriami, bo wtedy na pewno odbiją się czkawką, która męczyć nas będzie bardzo długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *